top of page
Laptop

FORSPRANGET LIGGER I PRESISJONEN

SAMSPILL – ENTUSIASME - STOLTHET

Ta direkte kontakt med oss i dag.

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
contact from Contact Page
919A4C6A-3AA0-478E-BBD3-8A9727B98B6B.jpg

Mats Syvertsen

Daglig Leder

 

Phone: 958 17 430

Email: 

mats.syvertsen@jakobsen.no

Untitled design (13).png

Eirik Johnsen

Driftsassistent

Phone: 415 81 340

Email:

eirik.johnsen@jakobsen.no

Untitled design (14).png

Erik Tønnessen-Refsnes

Prosjektleder

Phone: 991 28 921

Email:

erik.refsnes@jakobsen.no

3F9F3C2E-BA70-458A-8E1D-6A1AF534395D.jpg

Bent Røsland

Prosjektleder

Phone: 918 46 065

Email:

bent.rosland@jakobsen.no

B67A6D27-B3E8-4240-9BE8-7358AE0C8C43.jpg

Anders M. Møller

Malermester / 

Markedsansvarlig

Phone: 915 80 134

Email:

anders.moller@jakobsen.no

Untitled design (15).png

Christine Sandvik

Lagersjef

Phone: 473 53 974

Email:

christine.sandvik@jakobsen.no

36705995-5FFE-4B83-A919-ECE93B8A73B8.jpg

Yevgeniy Zakharov

Prosjektleder​

Phone: 414 67 993

Email:

yevgeniy.zakharov@jakobsen.no

B07E6E97-25CD-486E-A2D5-D55729A02BB9.jpg

Elvedin Ganic

Malermester/ 

Driftsassistent

Phone: 917 98 319

Email:

 elvedin.ganic@jakobsen.no

BE187933-6D28-4DE4-BD79-6081442D8A62.jpg

Anne L.S. Repstad

Adminstrasjon/

Økonomi

Phone: 906 83 893

Email: 

anne.repstad@jakobsen.no

thumb_00EAA2E0-7C93-443D-9733-B2168B104714.jpg

Steinar Rosseland

Prosjektleder​

Phone: 952 05 550

Email:

steinar.rosseland@jakobsen.no

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

Ta kontakt

Østerskogen 72, 4879 Grimstad

Send oss en e-post til en av adressene ovenfor.

Bankgiro 3208.26.99987

Foretaksnummer NO 993 075 337

bottom of page