Laptop

FORSPRANGET LIGGER I PRESISJONEN

SAMSPILL – ENTUSIASME - STOLTHET

Ta direkte kontakt med oss i dag.

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
 
F76C64D5-D578-4E4D-8A46-48078B57C140.jpg

Roald Yttervik

Daglig Leder

 

Phone: 909 43 030

Email:

roald.yttervik@jakobsen.no

7E0BF30D-D084-49CA-969E-7BDB91F55943.jpg

Rodryk Kazienko

Prosjektleder

Phone: 998 54 924

Email:

rodryk.kazienko@jakobsen.no

919A4C6A-3AA0-478E-BBD3-8A9727B98B6B.jpg

Mats Syvertsen

Driftssjef

 

Phone: 958 17 430

Email: 

mats.syvertsen@jakobsen.no

36705995-5FFE-4B83-A919-ECE93B8A73B8.jpg

Yevgeniy Zakharov

Prosjektleder​

Phone: 414 67 993

Email:

yevgeniy.zakharov@jakobsen.no

B67A6D27-B3E8-4240-9BE8-7358AE0C8C43.jpg

Anders M. Møller

Malermester / 

Markedsansvarlig

Phone: 915 80 134

Email:

anders.moller@jakobsen.no

thumb_00EAA2E0-7C93-443D-9733-B2168B104714.jpg

Steinar Rosseland

Prosjektleder​

Phone: 952 05 550

Email:

steinar.rosseland@jakobsen.no

B07E6E97-25CD-486E-A2D5-D55729A02BB9.jpg

Elvedin Ganic

Malermester/ 

Driftsassistent

Phone: 917 98 319

Email:

 elvedin.ganic@jakobsen.no

3F9F3C2E-BA70-458A-8E1D-6A1AF534395D.jpg

Bent Røsland

Prosjektleder

Phone: 918 46 065

Email:

bent.rosland@jakobsen.no

BE187933-6D28-4DE4-BD79-6081442D8A62.jpg

Anne L.S. Repstad

Adminstrasjon/

Økonomi

Phone: 37 25 28 00

Email: anne.repstad@jakobsen.no

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

Ta kontakt

Interiørgården, Bark Silas' vei 8, 4876 Grimstad

Send oss en e-post til en av adressene ovenfor.

Tel. 37 25 28 00 

Bankgiro 3208.26.99987

Foretaksnummer NO 993 075 337